KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 10245329
nr 1024 5329
Kolteckning
William Nordling, Fiskare, signerad, 63x47
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:19:40
12/3 14:55:09